• Registrace
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.
Domů Síť Aktivity Školní pouť 2013

Školní pouť 2013

44573Dne 29. června 2013 se ve spolupráci Základní, Mateřské a Komunitní školy Bohdíkov, Obce Bohdíkov a pobočky Hudební školy Yamaha v Bohdíkově uskutečnila již v pořadí 23. školní pouť, kterou byl tradičně ukončen školní rok. Pouť byla slavnostně zahájena p. ředitelkou Mgr. A. Vokurkovou a p. starostou Ing. L. Hatoněm.  Poté následoval bohatý kulturní program, na kterém se podíleli nejen děti ze školy a školky, ale i děti a dospělí, kteří navštěvují zájmové aktivity komunitní školy.

Velmi pěkné vystoupení a pohybové nadání předvedly dívky ze Skupinové estetické gymnastiky a Orientálních tanců i malí cvičenci na trampolínách.  Rovněž orientální tanečnice  ,,Beduínky“ a dospělé ženy se nenechaly zahanbit a dále zpestřily příjemné odpoledne svými tanečními pohyby a sportovními výkony na trampolínách. Program byl obohacen i velmi zajímavým překvapením, které potěšilo zejména mužskou část návštěvníků. Pan Marek Spáčil přivezl a předvedl kamion Tatra, se kterým se již několikrát zúčastnil známých závodů v Africe a Jižní Americe. Neobyčejným nadáním se pochlubil p. Pecháček, dřevosochař, a velmi pěkné bylo vystoupení našich bohdíkovských  mažoretek - seniorek. Pozdní večerní čas zpestřila ohnivá show skupiny Postr-poi a pro dobrou náladu hrály kapely Bonneville a Omicron. V průběhu odpoledne si děti zasoutěžily, zadováděly na skákacím hradu, svezly se na koni a ve stánku ,,U Bafa“ si za své vynaložené úsilí vybraly drobné dárečky.  

U zapáleného táboráku jsme se stačili rozloučit s páťáky, kteří odcházejí na jinou školu, a všichni jsme si pochutnali na dobrotách z udírny a grilu, domácích koláčích, orošené kofole a pivečku.

Závěrem nezbývá, než vyslovit všem účinkujícím a dalším ochotným lidem, kteří se podíleli na báječné pohodové atmosféře celé akce, OBROVSKÝ DÍK!  Sejdeme se zase za rok a věříme, že k nám do Bohdíkova zavítáte i vy ostatní.

Markéta Kuncová a Petra Drongová
    koordinátorky KŠ Bohdíkov

Fotogalerie: http://www.zsbohdikov.cz/index.php?id=fotogalerie_zobraz.php&cislogalerie=2034