• Registrace
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.
Domů Síť Aktivity Prezentace činnosti NSVKŠ na Zemi živitelce

Prezentace činnosti NSVKŠ na Zemi živitelce

zivitelka1Ve dnech 25.-30. srpna 2011 se zástupci Národní sítě venkovských komunitních škol zúčastnili výstavy Země živitelka v Českých Budějovicích. Na stánku v pavilonu R1 jsme prezentovali aktuální projekty NSVKŠ: Neziskové komunitní školy – centra místního partnerství, Rovné příležitosti ve venkovských místních partnerstvích a Venkovská síť dalšího vzdělávání na Vysočině s využitím VKŠ 2010. 

Posledně zmíněný projekt jsme představili zejména zúčastněným místním akčním skupinám působícím na území Kraje Vysočina, a to MAS Telčsko, MAS Jemnicko a MAS Šipka. Jejich zástupci se seznámili mj. s možností účasti v připravovaném kurzu pro organizátory dalšího vzdělávání. Návštěvníci byli informováni také o dalších vzdělávacích aktivitách NSVKŠ, zejména o školení pro starosty venkovských obcí a e-learningového kurzu Jak založit, řídit a udržet venkovskou komunitní školu, a dostali pozvánky na mezinárodní seminář Venkovské komunitní školy 2011.

Účast na výstavě hodnotíme jako úspěšnou, navázali jsme nové kontakty se zástupci vystavujících místních akčních skupin i se zájemci z řad domácích i zahraničních návštěvníků. Na prezentaci se podílely Marcela Slavíková, Zuzana Guthová, Marta Fialová a Pavla Doležalová, v pátek 26. srpna se jednání zúčastnili členové vedení NSVKŠ František Eliáš a Jan Fiala.

opvk_hor_zakladni_logolink_rgb_cz