• Registrace
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.
Domů Projekty Běžící Evropská venkovská síť pro komunitní vzdělávání na podporu místní ekonomiky Zážitkové semináře v kurzu pro organizátory partnerství a komunitního vzdělávání ve vsích

Zážitkové semináře v kurzu pro organizátory partnerství a komunitního vzdělávání ve vsích

P1120850Ve dnech 15.-16. a 27.-28. května proběhl druhý a třetí seminář kurzu pro organizátory partnerství a komunitního vzdělávání ve vsích, který je realizován v projektu „Evropská venkovská síť pro komunitní vzdělávání na podporu místní ekonomiky“. Semináře se konaly nedaleko Jihlavy v rekreačním areálu Okrouhlík a byly vedeny metodou zážitkové pedagogiky.

 Semináře se věnovaly zejména tématům týmové spolupráce, týmovým rolím, stanovování cílů, schopnosti reagovat na změnu a řešit problémové situace. V rámci programu si účastníci vyzkoušeli natáčení předvolebních spotů a možnost ovlivňování veřejného mínění, zjistili, jaký jsou osobnostní typ, jak komunikovat s různými typy lidí nebo jak účinně motivovat členy týmu. Řadu sportovních a pohybových aktivit doplňovaly klidnější části programu, zaměřené mj. výtvarně. Program čtyř dní završil „krok do neznáma“, kdy se účastníci setkali s vysokou lanovou překážkou a museli překonat sami sebe. Ve fotogalerii naleznete ochutnávku toho, co účastníci na seminářích prožili.

Další seminář je naplánován na 13.-14. června 2013 a bude zaměřen na témata vize a strategie v obci.


Projekt s reg. č. CZ.1.04/5.1.01/77.00044 „Evropská venkovská síť pro komunitní vzdělávání na podporu místní ekonomiky“ je financovaný z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

logo oplzz