• Registrace
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.
Domů Kurzy Obecní koordinátoři
O22025-zivy_Betlem_25_12_2011

Činnost obecní koordinátorky ve Vysokých Studnicích

Chtěla bych pro zajímavost nastínit svoji činnost odstartovanou absolvováním školením místních koordinátorů.

1105_ok4_komunikace_005

Již 65 obecních koordinátorů z pěti akreditovaných kurzů

Čtyři roky po zahájení vývoje kurzu Obecní koordinátor CŽV, který vznikl v Borech v rámci stejnojmenného projektu v Operačním programu Rozvoj lidských zdrojů, zájem o profesi koordinátora i o kurz roste na celém území ČR. Obecní koordinátor může pomoci zejména venkovským obcím a městysům do 4000 obyvatel s dáváním lidí dohromady a jejich zapojováním do rozvojových činností. Zájem o novou profesi narůstá i díky tomu, že některé obce, v nichž koordinátoři začali pracovat, přímo rozkvetly…

doskolovaci-seminar-koo2

První doškolovací seminář pro obecní koordinátory

Ve středu 6. dubna 2011 se v Borech uskutečnilo historicky první setkání absolventů a frekventantů školení obecních koordinátorů. Jeho pořadatelem byla Národní síť venkovských komunitních škol. Hlavní myšlenkou tohoto setkávání je výměna zkušeností a rozšiřování znalostí a schopností nabytých v rámci kurzu.

1103_ok4_zaz2_048

Zážitkové semináře kurzu Obecní koordinátoři CŽV

Ve dnech 10.-11. března 2011 a 24.-25. března 2011 se konal v rekreačním středisku Záseka druhý a třetí seminář kurzu Obecní koordinátoři celoživotního vzdělávání.

koo1semmalelogo

Druhé kolo školení "obecních koordinátorů CŽV" začalo

Ve dnech 15. - 17. února 2011 se uskutečnil první seminář druhého kola kurzu Obecní koordinátoři celoživotního vzdělávání v rámci projektu Transfer know-how. Do Borů se sjelo celkem dvanáct účastníků z obcí z následujících šesti krajů: Jihočeského, Zlínského, Královéhradeckého, Jihomoravského, Olomouckého a z Vysočiny.